HAYALLERDEKAL
HAYALLERDEKAL
HAYALLERDEKAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYALLERDEKAL

Powered ßy :::> A$!K-$€R$€R! ( AhMeT FaRuK ) -_- ( Muhammed ) !!!...HaYaLLeRDe KaLL...!!!

Anasayfahayallerdekal.bLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sen Benim MuCiZemdin

YazarMesaj
A$!K-$€R$€R!
AdMiNiSTRaTöR-Web MaSTeR
AdMiNiSTRaTöR-Web MaSTeR
A$!K-$€R$€R!

Ikizler Maymun
Doğum tarihi : 06/06/92

Sen Benim MuCiZemdin Empty
MesajKonu: Sen Benim MuCiZemdin   Sen Benim MuCiZemdin Icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 12:59 pm

Sen Benim Mucizemdin…

Sana dokunmak bir mucizeydi, seninle olmaksa bir mucizeyle yaşamak..

Gün geceye döndüğünde seninle olmak öyle güzel ki. Bütün bir gece seninle aynı havayı solumak, dinlediğim şarkılarda seni bulmak. Gündüzümde insanlar,
mücadele, kavgalar, çirkinlikler var belki ama gecemde sadece sen ve ben… Belki bu yüzden geceyi sevişim. Sadece sana ait gecelerim, tıpkı kalbim gibi...
Dün gece yine uzandı elim telefondaki tuşlara. “Aradığınız numara kullanılmamaktadır” Gülümsedim ve iletilemeyeceğini bile bile defalarca mesaj
gönderdim. Her “iletilemedi” raporunda sanki “Buda geçecek. Geçecek değil mi
Can’ım?” cevabını okudum…

Aradım seni. “Ulaşılmaz” olduğunu bile bile aradım seni. “Ulaşılır” olsaydın
keşke. Keşke biraz daha çok gülebilseydik yaşamın bize yaptıklarına. Keşke “Sen” yine yanımda olabilseydin. Keşke şu iç çekmeler olmasaydı. Acı olmasaydı keşke…
Keşke… Keşke… “Keşke” kelimesini bilmese, öğrenmeseydik.

Hayata tek bağımdı aşkın… Gelirdim yanına sokulurdum… Tüm dertlerden ,
kederlerden uzaklaşırdım gözbebeklerinde kendimi gördüğümde… Nerden bilebilirdim ki bir gün o gözlerde kaybolacağımı… Umutlarımın, hayallerimin, sevgimin, beklentilerimin, inançlarımın yok olacağını… Nerden bilebilirdim ki; o
seyretmeye doyamadığım gözlerinde ölümün beni beklediğini…

Oysa ben ayrılığı hiç düşünmezdim. Aklıma gelmezdi sensiz sabahlamak. Sen varken fark etmezdim mevsimlerin döndüğünü. Meğer ellerime kar yağabilir, gözlerime bulutlar değebilirmiş. Sen benim mucizemdin. İşte o mucizeye dokunmak, aslında seni sonsuza dek kaybetmekmiş. Bunu da öğrendim...

Aradım seni Can’ım. Ulaşılmaz olduğunu bile bile aradım. Seni henüz özlemiş de
değilim, yanlış anlama beni. Ne zaman özlerim bilmiyorum. Hâlâ benimlesin ve
hâlâ gecelerim senin; tıpkı kalbim gibi….

ŞİMDİ HAYATIN HANGİ KÖŞESİNDESİN,NEREDESİN BİLMİYORUM AMA SENİ HALA SEVİYORUM..SEN YAŞADIĞIM EN GÜZELDUYGU,GÖRDÜĞÜM EN BÜYÜLEYİCİ HAYALSİN.....
http://hayallerdekal.benimforum.org

Sen Benim MuCiZemdin
1 sayfadaki 1 sayfası